Terapia stomatologiczna


Mieszkasz w Warszawie i potrzebna Ci profesjonalnie przeprowadzona fizjoterapia stomatologiczna? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Rehabilitacja stomatologiczna prowadzona jest w dysfunkcjach i dolegliwościach bólowych głowy, szyi oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Celem postępowania terapeutycznego jest zarówno poprawa funkcji stawów skroniowo-żuchwowych jak i normalizacja napięć mięśniowych w pracy stawu. Fizjoterapia stomatologiczna zajmuje się badaniem funkcjonalnym oraz terapią stawu skroniowo-żuchwowego odpowiedzialnego za żucie. Umożliwia nam poruszanie żuchwą, dzięki czemu możemy mówić, jeść czy ziewać. Niekiedy może jednak dojść do jego dysfunkcji.

Fizjoterapia stomatologiczna dla mieszkańców Warszawy - holistyczne podejście

Podczas terapii wykorzystuje całościowe podejście do leczenia, a nie skupiam się tylko na narządzie żucia. Zabiegi obejmują twarz, czaszkę, kręgosłup szyjny, a nawet miednicę i stopy, aby zbalansować całe ciało. Jeśli poszukujesz doświadczonego fizjoterapeuty szczękowego, zachęcam do kontaktu. 

Do najczęstszych problemów w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych należy:
 
  • ból zlokalizowany w mięśniach żucia i wokół ucha,

  • ograniczenie otwierania ust np. podczas odgryzania jabłka, ziewania, śpiewania,

  • uczucie zatkanego ucha,

  • szumy w uszach, trzaski i szmery podczas otwierania ust,

  • trudności w przełykaniu pokarmów,

  • zaciskanie zębów "bruksizm"

  • migrenopodobne bóle głowy, zawroty głowy,

  • bóle za gałką oczną, uczucie wysadzania oka z oczodołu, silne łzawienie,

  • bóle zdrowych zębów. 

Skuteczna fizjoterapia stomatologiczna

Prowadzona przeze mnie fizjoterapia stomatologiczna przebiega w komfortowej dla pacjenta atmosferze. Nowoczesność oraz różnorodność używanych przeze mnie metod, pozwala szybko osiągnąć pierwsze efekty leczenia. Oferuję także usługi, takie jak fizjoterapia ortopedyczna oraz fizjoterapia uroginekologiczna. Posiadam wysokie kwalifikacje oraz szereg dodatkowo ukończonych szkoleń. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się dobrać najkorzystniejsze dla niego w danym momencie rozwiązanie. Jako doświadczony fizjoterapeuta świadczący usługi dla osób z Warszawy, oferuję profesjonalne wsparcie w tym zakresie.