Masaż leczniczy

Oferujemy profesjonalny masaż leczniczy w Warszawie na Bemowie. Podczas masażu stosowane są różnego rodzaju techniki, które pozwalają na zredukowanie bólu oraz zrelaksowanie ciałaMasaż leczniczy poprawia przepływ krwi, odprowadza niepotrzebne substancje przemiany materii, a w ich miejsce doprowadza elementy odżywcze. 

Jakie jest jego działanie?

  • zmniejsza ból;

  • redukuje napięcie mięśni oraz tkanek;

  • zmniejsza nadwrażliwość punktów spustowych tzw. trigger points;

  • przyspiesza regenerację mięśni;

  • ogranicza postępowanie zaniku mięśni;

  • odprowadza obrzęki i wchłania krwiaki pourazowe.

Dla kogo przeznaczony jest masaż leczniczy?

Wykonujemy masaże lecznicze dla osób z Warszawy. Najczęściej korzystają z niego pacjenci cierpiący na ból pleców, barków albo szyi lub tacy, którzy doznali kontuzji. Na masaż leczniczy decydują się również osoby niepełnosprawne oraz po przebytych zabiegach chirurgicznych. 

Profesjonalny masaż leczniczy dla mieszkańców Warszawy

Zapewniamy masaż leczniczy dla mieszkańców Warszawy, prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów na Bemowie. Posiadamy doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz dodatkowo ukończone kursy. Wykonywany przez nas masaż jest skuteczny i szybko można zauważyć pierwsze efekty. Korzystamy z nowoczesnych metod i ciągle się rozwijamy. Zaufało nam już wielu Pacjentów, ponieważ do każdego z nich podchodzimy z indywidualnie i z wyczuciem. Porozumiewamy się przystępnym językiem i informujemy na bieżąco o postępach naszej pracy, by Pacjent znał przebieg leczenia. Dbamy o to, by Pacjent czuł się w pełni komfortowo podczas wykonywanych przez nas zabiegów.

Masaż leczniczy i inne usługi

Wykonujemy masaż leczniczy oraz inne usługi z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy korzystne ceny za profesjonalne leczenie.

Dostępne są u nas również następujące usługi:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.